Browsing Tag

Mauricio Pochetino

Pasuesi i Alegrit te Juventusi: Tani ka një favorit, por…

Juventusi është ende në kërkim të pasuesit të Maks Alegrit. Bardhezinjtë duan një trajner që të bëjë histori në Europë dhe emrat e lakuar gjatë kësaj periudhe kanë qenë të shumtë. Jo vetëm kaq, por u arrit deri në atë pikë sa u konsiderua e…

Poçetino bën autokritikë: Gabova unë!

Mauricio Poçetino ka marrë përsipër përgjegjësinë për humbjen 1-0 të Totenhemit kundër Ajaksithas taken, duke pranuar se hodhi në fushë formacionin e gabuar në gjysmëfinalen e vajtjes në Champions League. Poçetino vendosi të luajë me…

VIDEO | Poçetino show, festimi është si i Simeones!

U kthye në modë ajo lloj feste. Fillimisht e bëri Diego Simeone, ndërsa më pas u hakmor Kristiano Ronaldo. Tanimë është momenti që të tregojë gjenitalet një tjetër trajner: Maurico Poçetino i Totenhemit. Trajneri anglez gjithsesi e ka…