VIDEO | Përvjetor martese dhe fitore tenistike, romantiku Poçetino tregon dhuratën e veçantë

Maurisjo Poçetino regjistroi dje një ndër fitoret më thella të karrierës së tij si trajner, teksa mundi në transfertë Evertonin me rezultatin tenistik 2 – 6. Fati e solli që pikërisht ditën e djeshme të ishte dhe përvjetori i 26-të i martesës së argjentinasit.

Në intervistën mbas përfundimit të takimit, Poçetino lëshoi disa batuta në lidhje me fitoren e djeshme. “Nuk besoj se ishte thjesht një rastësi. Po mendoja çfarë dhurate t’i bëja gruas dhe ja fitore me rezultat 2 – 6 për 26 vjetorin tonë të martesës”, tha argjentinasi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online