VIDEO | Poçetino show, festimi është si i Simeones!

0

U kthye në modë ajo lloj feste. Fillimisht e bëri Diego Simeone, ndërsa më pas u hakmor Kristiano Ronaldo. Tanimë është momenti që të tregojë gjenitalet një tjetër trajner: Maurico Poçetino i Totenhemit. Trajneri anglez gjithsesi e ka përsëritur atë mënyrë festimi në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes me Sitin.

Së fundmi janë publikuar edhe video, ku shfaqen lojtarët duke festuar dhe së bashku me ta bashkohet edhe trajneri. Sigurisht pas një kualifikimi në gjysmëfinalet e Champions League, për herë të parë në histori, lejohet gjithçka.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.