Marota mbyll transferimin e parë, 10 milionë euro për ekspertin e sulmit

E ardhmja e Edin Xhekos po duket gjithmonë e më larg Romës. Sulmuesi ka vetëm një…

Arrihet akordi: Interi gjen trajnerin e ri!

Edhe pse deklarata zyrtare nuk ka dhe drejtuesit presin fundin e sezonit, tashmë është gjithnjë e…

Arrihet akordi me futbollistin e Sitit, Marota në tryezë me Guardiolën

Kanë marrë fund negociatat midis Interit dhe mbrojtësit brazilian Danilo. Futbollisti i Mançester Sitit ka pranuar…

Ikardi në San Siro, Marota: Avokati i tij nuk mund të kërkojë “qiqra në hell”

Edhe pse mungonte Lautaro Martinez, Mauro Ikardi nuk u grumbullua për Inter-Lacio dhe ndoshta në fund…

Derbi në merkato, Milani dhe Interi përplasen për holandezin

Derbi i Madoninës zhvendoset në merkato.

Ikardi flet me letër të hapur: A keni respekt për Interin dhe mua?

Maurdi Ikardi ka thyer heshtjen duke reaguar për herë të parë në lidhje me krizën që…

Marota me dorë të hekurt, largon Perishiç dhe sfidon Milanin

Interi ka nisur të lëvizë me ritme të shpejta këto ditë të fundit të merkatos. Dyshja…

Galjardini out, Interi gjen regjisorin e mesfushës

Merkato e janarit po vjen drejt fundit dhe ekipët kanë nisur të lëvizin akoma më shumë.…

Marota “ngel në klasë” mbrojtësin, fillon sulmi për lojtarin e kombëtares shqiptare

Elseid Hysaj nuk po kalon një moment të mirë te Napoli. Pas dy sezoneve si titullar…

Marota prezantohet dhe vendos për Spaletin

Ditën e sotme Bepe Marota u prezantua si administratori i ri i deleguar i klubit të…

“Trekuartisti” Marota dhe personaliteti i Ikardit, Spaleti s’i kursen elozhet

Trajneri i Interit, Luçiano Spaleti, foli para gazetarëve në daljen për shtyp në prag të takimit…

Marota befason Juventusin: Rrugët tona ndahen këtu

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Xhuzepe Marota, deklaroi pas përfundimit të ndeshjes ndaj Napolit se ai…

Marota e pranon: Milani, rivali direkt i Juves për titullin!

Administratori i deleguar i bardhezinjve, pa “doreza”: Ne nuk do të bëjmë merkaton që të tjerët…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online