Junajtid “hap thesin”, vjen rinovimi me djalin e shtëpisë

Lajm i mirë për tifozët e Mançester Junajtid dhe trajnerin Solskjaer. Rinovimi me Markus Rashford ka…

“Presion” mbi Grizman, tre emra për sulmin e Barcelonës

Antuan Grizman do të largohet pas 5 vitesh nga Atletiko e Madridit. Sulmuesi francez  e shpalli…

VIDEO | Rashford humbet porosinë, kuriozi Ter Shtegen zbulon “sekretin” e Junajtid!

Zhurma e madhe dhe atmosfera që krijojnë tifozët në shkallët e stadiumit i pengojnë shpeshherë trajnerët…

Barcelona nuk kursehet, ofertë tunduese për një “djall të kuq”

Pavarësisht se merkato hapet në fund të sezonit, klubet e futbollit nuk pushojnë asnjë moment së…

Kutinjo fiksim i Junajtid, Barcelona gati ta shkëmbejë

Mançester Junajtid dhe Barcelona do të luftojnë fort me njëra-tjetrën për një vend në gjysmëfinalet e…

Jo vetëm Grizman dhe Joviç, Barcelona kërkon sulmues edhe në Angli

Barcelona vazhdon të jetë shumë aktive në merkato. Spanjollët kanë përforcuar mesfushën, duke siguruar shërbimet e…

Sekreti i “rilindjes”, Rashford: Merita e Solskjaer, ka depërtuar brenda nesh

Ole Gunar Solskjaer i ka surprizuar të gjithë. Ulja e norvegjezit në stol ka ndryshuar totalisht…

Junajtid vëzhgon mbrojtësin në “San Siro”, kundërpërgjigjet Milani

Fitorja e thellë kundër Kardifit në transfertë ka rikthyer qetësinë tek Mançester Junajtid, ndërsa Ole Gunar…

Psikologu Murinjo: Trajnoj djem të llastuar dhe të papjekur, sot njerëzit piqen ngadalë!

Zhoze Murinjo është një trajner që nuk përton kurrë të thotë mendimin e tij. Origjinal, inteligjent,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online