Browsing Tag

Los Anxhelos Galaksi

Milan-Ibra gjithnjë e më afër, gjendet formula e rikthimit

Gjatë ditës së djeshme, Zllatan Ibrahimoviç gëzoi tifozët e Milanit, duke deklaruar se do i pëlqente një rikthim në Milanelo. Bomberi u aktivizua për dy sezone me kuqezinjtë, duke fituar dhe titullin e fundit kampion të ekipit. Më pas…

Perla e radhës: Shijojeni Ibrën sa është këtu!

Zllatan Ibrahimoviç është gjithmonë i njëjti. Lojtari i Los Anxhelos Galaksi flet për të ardhmen e tij dhe lëshon batutën e radhës. Si gjithmonë origjinal, suedezi ndihet mirë, nuk ngopet së fituari dhe njerëzit duhet të shijojnë momentin.…