Perla e radhës: Shijojeni Ibrën sa është këtu!

0

Zllatan Ibrahimoviç është gjithmonë i njëjti. Lojtari i Los Anxhelos Galaksi flet për të ardhmen e tij dhe lëshon batutën e radhës. Si gjithmonë origjinal, suedezi ndihet mirë, nuk ngopet së fituari dhe njerëzit duhet të shijojnë momentin.

“Ndihem mirë dhe i gjallë, por të shohim nëse do e mbyll karrierën këtu. Kalova një dëmtim të frikshëm, por njerëzit i harrojnë shpejt këto gjëra. Ndihem mirë, jam në formë dhe shumë i lumtur këtu.

Jam i kënaqur me shokët e skuadrës dhe klubin, më pëlqen qyteti dhe njerëzit. Dua të ndihmoj klubin dhe shokët për të fituar, dua të kënaq njerëzit dhe për momentin mund t’iu them që shijojeni Ibrën për sa kohë që është këtu…”, përfundon 36-vjeçari.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.