Browsing Tag

Leroy Sane

E ardhmja e Sane? E vendosin sponsorët!

Leroi Sane është objektivi i madh i Bajernit të Mynihut. 23-vjeçari i krahut të majtë të sulmit nuk shihet si titullar nga Pep Guardiola dhe është pranë largimit nga Mançester Siti. “Na ka kërkuar të mos e shqetësojmë gjatë pushimeve.…

Levandovski: Do ishte super nëse ky lojtar vjen!

Largimi i Roben dhe Riberi ka bërë që Bajern të kërkojë të sjellë dy sulmues po aq të mirë. Një nga më të kërkuarit nga bavarezët është Leroi Sane. Gjermani ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga Siti, me drëjtuesit që nuk kanë…

Luks i shfrenuar nga Sane, habit me veshjen 25000 euroshe

“Mbreti” i modës në kombëtaren gjermane ka qenë padyshim Zherom Boateng. Me lënien jashtë të Boateng, duket se pasuesi i “fronit” do të jetë Liroj Sane. Futbollisti i Mançester Siti erdhi në zyrat e federatës gjermane me një veshje krejt të…