Browsing Tag

Krim

Bota e golfit në zi, kampionia spanjolle gjendet e vdekur

Një tragjedi ka prekur sportin e golfit. Golfistja spanjolle Selia Barkuin është gjendur e pajetë në territorin e një fushe golfi në Ajoua (SHBA). Ndërkohë, policia amerikane ka arrestuar shtetasin amerikan, Kolin Daniel Riçards, i cili…

Bleu organe në treg të zi, Abidal drejt prangave

Erik Abidal po kalonte muajt më të mirë të jetës së tij. Francezi sapo ishte emëruar drejtor sportiv i Barcelonës, kur papritur një histori e së shkuarës iu rikthye para vetes. Bëhet fjalë për transplantin e mëlçisë që ish-mbrojtësi i…

Armë dhe gjak në jaht, vëllai i Mesit përfundon në burg?

Matias Mesi, vëllai i kapitenit të Barcelonës po kalon disa telashe me drejtësinë e shtetit argjentinas. Gjithçka nisi pasi 35-vjeçari pësoi një aksident nën drejtimin e një barke, pas mbikëqyrjes së barkës, hetuesit gjetën një pistoletë të…