Tifozët e River Plejt luftë me Policinë, dhjetëra të plagosur e të arrestuar

Fitorja e trofeut Libertadores nga skuadra e River Plejt ka çuar me gjendje deliri me mijëra…

Skandal në Peru, kreu i Federatës peruane arrestohet si pjesë e grupit kriminal

Presidenti Federatës së Futbollit të Perusë, Edvin Oviedo, ka përfunduar në pranga gjatë ditës së djeshme.…

U kap mat me gruan e vrasësit, zbulohet dinamika e vrasjes së futbollistit brazilian

Vrasja makabër e mesfushorit të Sao Paulos, Daniel Korrea Freitash shkaktoi shumë zhurmë në Brazil. Trupi…

E  BUJSHME / Lidhje me mafien kalabreze, dënohet me 2 vite burg kampioni i botës

Ish-sulmuesi i Juventusit dhe kombëtares italiane, Vinçenco Iakuinta është dënuar me dy vite burg pas një…

Tronditet futbolli brazilian, lojtari i Sao Paulos gjendet i masakruar

Një ngjarje shumë e rëndë ka prekur futbollin brazilian. Daniel Korrea Freitas, një lojtar në pronësi…

VIDEO / Rrahu dy persona, sulmuesi i Zenit në arrati nga policia

Karriera e sulmuesit të kombëtares ruse Aleksandër Kokorin ka marrë një kthesë 180 gradë brenda 24…

Bota e golfit në zi, kampionia spanjolle gjendet e vdekur

Një tragjedi ka prekur sportin e golfit. Golfistja spanjolle Selia Barkuin është gjendur e pajetë në…

Bendtner përfundon pas hekurave, lë me nofull të thyer taksistin

Niklas Bendtner është personazh. Për sulmuesin bëhen “meme” pafund, ndërkohë që së fundmi është bërë protagonist…

Natë ferri për sulmuesin holandez, hajdutët i grabisin 1.5 milionë euro

Dita e djeshme ka qenë e mbushur me probleme për sulmuesin holandez të Lionit, Memfis Depai.…

Bleu organe në treg të zi, Abidal drejt prangave

Erik Abidal po kalonte muajt më të mirë të jetës së tij. Francezi sapo ishte emëruar…

Armë dhe gjak në jaht, vëllai i Mesit përfundon në burg?

Matias Mesi, vëllai i kapitenit të Barcelonës po kalon disa telashe me drejtësinë e shtetit argjentinas.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online