Browsing Tag

Konte

“Trinom uruguaian”, Konte përgatit planin B

Antonio Konte pret sulmues dhe drejtuesit e Interit duhet të sakrifikojnë pak më shumë. Romelu Lukaku është drejt transferimit në Torinon bardhezi, kështu që zikaltrit po shohin opsione të tjera. Ante Rebiç është ndër të preferuarit, por…

Takimi Marota-Xheko, nesër zgjidhet gjithçka

Interi me shumë gjasa i ka humbur përfundimisht shërbimet e Mauro Ikardit. Sulmuesi argjentinas i ka bërë gati valixhet. Lukaku, kushton 88 milionë sterlina dhe Junajtid nuk ka ndërmend të ulë kërkesat. Si pasojë, zikaltërit janë futur…

Interi nis shitjet, largohet sulmuesi francez

Interi ka zyrtarizuar shitjen e talentit francez Jan Karamoh te klubi i Parmës. Mëngjarashi i bashkohet skuadrës emiliane në një marrëveshje huazimi me detyrim blerje në fund të sezonit. Në rast shitje të mëvonshme të lojtarit Interi do të…

Interi hap merkaton, përforcimi i parë vjen në mesfushë

Interi hap merkaton e verës me blerjen e mesfushorit të Sasuolos, Stefano Sensi. Sipas “Sky Sports”, zikaltrit kanë arritur akordin me lojtarin dhe klubin emilian. Zyrtarizimi i transferimit do të ndodhë fill pas vizitave mjekësore që…

Zaneti: Konte te Interi? Një mundësi e pabesueshme

Zëvendëspresidenti i Interit, Havier Zaneti, ka përshkruar emërimin e Antonio Konte si trajner i zikaltërve si "një mundësi e pabesueshme" për klubin. Konte u zyrtarizua nga klubi zikaltër javën e shkuar, pasi kishte nënshkruar një…

Zbulohen dëshirat e Kontes, dy emra në krye të listës

Merkato e Interit do të lirohet pas firmës me Antonio Konten. Trajneri leçez do të zëvendësojë Luçiano Spaletin në fund të sezonit, ndërsa mediat italiane zbulojnë dy dëshira të tij. Në listën e Kontes gjendet emrat e Romeo Lukakut dhe…

E zbulojnë në Angli, Anjeli kontakton trajnerin e njohur

Eliminimi nga Ajaksi në çerekfinalet e Champions League mund të shkaktojë një reaksion zinxhir te Juventusi. Sipas medies angleze “Sky Sports”, gjatë orëve të fundit drejtuesit e klubit torinez kanë filluar kontaktet e parë me Antonio…

Konte sulmon klubin: Nuk dilet kampion me 11 lojtarë

Situata te Çelsi nuk duket aspak e favorshme për trajnerin Antonio Konte. Dhe italiani nuk ka ndër mend të mbajë i vetëm faturën e një dështimi të mundshëm të kampionëve në këtë sezon. Ndaj ai ka sulmuar sërish klubin për çështjen e…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online