Zbërthehet Murinjo: Jo vetëm Pogba përgjegjës, nder që punova me Benzeman!

Zhoze Murinjo është në kërkim të një punë të re që nga shkrakimi nga Mançester Junajtid.…

Lajm i hidhur për Realin, dëmtohet lojtari i momentit

Lojtari i momentit te Reali i Madridit është padyshim Kartim Benzema. Francezi ka shënuar tetë golat…

VIDEO | Vendos Benzema, Reali fiton me përmbysje

Një dygolësh i Karim Benzema i dhuroi tre pikët Realit të Madridit. Ekipi i Zidan mposhti…

Benzema: Çfarë lehtësimi, largimi i CR7 më ka bërë mirë!

Kristiano Ronaldo vendosi të largohej nga Reali i Madridit në verën e kaluar për të kaluar…

VIDEO | Gol historik për Benzemanë, vetëm tre legjenda ia kalojnë francezit

Karim Benzema është ndër ata sulmues që kritikohet shpesh për numrin e pakët të golave, megjithëse…

Solari bën ironikun: Tani e morët vesh kush është Benzema!

Karim Benzema po përjeton një formë të shkëlqyer, teksa ka shënuar pesë gola në tre ndeshjet…

Çelsi e ka gjetur sulmuesin, për Hysajn ndërhyn një klub spanjoll

Mauricio Sarri ia ka bërë të qartë drejtuesve të Çelsit dëshirën e tij. Trajneri italian kërkon…

FOTO | Benzema i fiksuar pas armëve, kallashnikovi i artë bën xhiron e botës

Karim Benzema nuk e ka fshehur asnjëherë pasioni për armët e zjarrit.  Sulmuesi i Real Madrid…

VIDEO | Reali nuk bind, fitore me zemër në dorë ndaj Vajekanos

Reali hedh pas krahëve humbjen shokuese në mesjavë ndaj CSKA-së së Moskës dhe triumfon në La…

Merkato e Interit: Situata e Marotës dhe dy emra për mbrojtjen

Inter po zhvillon një sezon shumë të mirë, ndërsa drejtuesit e klubit zikaltër vazhdojnë punën për…

Benzema në telashe, ish-menaxheri e akuzon për tentativë rrëmbimi!

Karim Benzema nuk po shijon një periudhë të mirë në fushat e blerta. Sulmuesi i Real…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online