FOTO | Benzema i fiksuar pas armëve, kallashnikovi i artë bën xhiron e botës

0

Karim Benzema nuk e ka fshehur asnjëherë pasioni për armët e zjarrit.  Sulmuesi i Real Madrid po kalon pushimet e tij në Majemi dhe ka vizituar një poligon qitje, ku i është dhënë mundësia të provojë një armë krejt unike.

Bëhet fjalë për për një armë model “AK 47”, ose siç njihet ndryshme me emrin “kallashnikov”, por nuk bëhet fjalë për një nga armë normale, por për një model special të lyer krejtësisht me ar. Sigurisht, fotoja nuk mund të mos bënte bujë.

 

View this post on Instagram

Views

A post shared by Karim Benzema (@karimbenzema) on

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.