Firmë dhe huazim, Juventusi bën lëvizjen e radhës

Juventusi mendon për mbrojtjen e të ardhmes, teksa ka arritur marrëveshjen për transferimin e mbrojtësit Kristian…

30 mln euro gati, Juventusi gjen zëvendësuesin e Kanselos

Juventusi me shumë gjasa do të humbasë shërbimet e portugezit Zhoao Kanselo. Mbrojtësi i djathtë kërkohet…

Spaleti: Brozoviç i rëndësishëm, Juventusi mundet vetëm kështu

Trajneri i Interit, Luçiano Spaleti, beson se skuadra e tij mund ta mposhtë Juventusin. Gjithashtu, tekniku…

Juve pushton Europën, tani ka në dorë yllin e momentit

Bardhezinjtë të pandalshëm edhe në merkato...

Zyrtare: Mario Manxhukiç firmos, bardhezi “përjetë”

Rinovimi ishte në ajër prej kohësh dhe kishte mbetur vetëm zyrtarizimi. Sot ka ardhur dhe Mario…

Dëmtimi me kombëtaren, Ronaldo qetëson Juventusin  

Ditën e djeshme te Juventusi janë shqetësuar, kur pranë që Kristiano Ronaldo pas gati gjysmë ore…

“Një yll në rritje”, Mançini i thur elozhe talentit të Juventusit

Moise Kin është një lojtar nga i cili pritet shumë. Vetëm 19-vjeç, por Kin ka shënuar…

Alegri drejt largimit, një emër i njohur pret Juventusin

E ardhmja e Masimiljano Alegrit te Juventusit është në dyshim, për të mos thënë se në…

VIDEO/ Ramsej transferohet te Juventusi, por Ronaldo e pret si… armik

Mesfushori i Arsenalit, Aron Ramsej do të jetë lojtar i Juventusi në qershor. Sipas mediave italiane…

Plani “djallëzor” i Juventusit, 25 milionë € dhe huazim për talentin

Juventusi projekton të dominojë gjatë në kampionatin italian dhe për këtë bardhezinjtë mundohen të afrojnë të…

Plani i Juventusit, pasuesi i Alek Sandros gjendet te Barcelona

Juventusi planifikon gjithçka dhe objektivi i bardhezinjve është afrimi i një mbrojtësi të majtë. Marselo i…

Vëllai i Ronaldos i sigurt: Kristiano, pjesë e historisë së Serie A

Kristiano Ronaldo do të provojë një eksperiencë të re në Itali, pasi u transferua nga Reali…

Juve “prenoton” Emre Xhanin me kosto zero në 2018-n

Sipas britanikes “The Sun”, Juventusi nuk është dorëzuar për Emre Xhanin . Mesfushori i Liverpulit është…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online