Juve “prenoton” Emre Xhanin me kosto zero në 2018-n

Sipas britanikes “The Sun”, Juventusi nuk është dorëzuar për Emre Xhanin . Mesfushori i Liverpulit është një lojtar i kërkuar prej kohësh nga bardhezinjtë. Transferimi i tij në Torino vetëm është shtyrë.

Kontrata e gjermanit në “Anfield” skadon në vitin 2018 dhe nuk ka ndërmend ta rinovojë atë, kështu që Juventusi do të presë për ta marrë me parametra zero.

Do të ishte me të vërtet një goditje e madhe, sepse ish-lojtari i Bajernit dhe Bajer Leverkuzenit konsiderohet si një nga bastet më të mëdha në futbollin gjerman, normalisht i fituar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online