Browsing Tag

Javier Zanetti

Zaneti: Më vjen keq për Ikardin. Shorti? Shoh diçka pozitive

Goglat rezervuan një short aspak të thjeshtë për Interin. Ekipi i Spaletit do të përballet me Ajntrahtin e Frankfurtit, një ekip që gëzon një formë shumë të mirë dhe që i ka fituar të gjitha ndeshjet europiane deri në këtë fazë të sezonit.…