Lautaro Martinez te Barcelona? Zaneti qetëson tifozët e Interit

Lajmi se Barcelona është hedhur në sulm për Lautaro Martinez ka shqetësuar Interin dhe tifozët zikaltër.…

Fëmijëria e një legjende, Zaneti rrëfen “dështimin” dhe “kurën”

Havier Zaneti është një nga legjendat e gjalla të Interit. Ish-kapiteni historik sot mban rolin e…

Kivu: Nata e Madridit nuk harrohet, ja çfarë i bëmë Zanetit pas ndeshjes

Kristian Kivu mbetet një nga lojtarët e paharruar për tifozët e Interit, si të gjithë ata…

Zaneti: Më vjen keq për Ikardin. Shorti? Shoh diçka pozitive

Goglat rezervuan një short aspak të thjeshtë për Interin. Ekipi i Spaletit do të përballet me…

Kujtimet e debutimit me Interin, Benasi: Çfarë kapiteni Zaneti, ja çfarë më tha!

Marko Benasi është një futbollist i Fiorentinës prej vitit 2017. Ai luan në rolin e mesfushorit,…

Rinovimi i Ikardit dhe çështja Spaleti: Zaneti qartëson gjithçka

Një ndër temat kryesore që përflitet në ambjentet e Interit këto kohë ka qenë pikërisht rinovimi…

Eleminimi nga Champions dhe e ardhmja e Ikardit, flet Havier Zaneti

Eleminimi i Interit nga Champions ka lënë një shije mjaft të hidhur në kampin zikaltër, teksa…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online