Browsing Tag

Hungari

Latifi i magjishëm, tripletë në Kupën e Hungarisë

Liridon Latifi ka zhvilluar një ndeshje fantastike, teksa ka qenë autori i një triplete në takimin e Kupës së Hungarisë, ku ka shënuar tre gola në fitoren me rezultat 3 – 1 të Akademisë Pushkash kundër Paksit. Skuadra e Latifit kishte…

I mbani mend tutat e Kiralit? Tani mund t’i porosisni online

Gabor Kirali shijoi një moment të shkurtër fame në Europianin Francë “2016”. Arsyeja nuk ishin pritjet e shumta dhe as fakti që ishte lojtari më i vjetër i turneut (40-vjeç). Gjithçka kishte të bënte me tutat e tij të gjata, që e bënin të…