VIDEO | Historike, një 19-vjeçar shkatërron rekordin e legjendës Phelps

Notari hungarez Kristof Milak ka befasuar të gjithë duke thyer rekordin botëror në garën e 200…

Gjoka rreshton titullarët, vetëm një debutues te verilindorët

Ernest Gjoka ka përzgjedhur formacionin titullar të Kukësit për transfertën ndaj Debrecenit. Përballë ekipit hungarez verilindorët…

Gjoka: Debreceni i kalueshëm, ja ç’duhet të bëjmë në Hungari

Kukësi përballet të enjten në transfertë me hungarezët e Debrecen në kuadër të raundit të parë…

Debreceni jo më i dikurshmi, Kukësi ka shumë arsye për të besuar

Kukësi do të përballet në raundin e parë eliminator të Europa League me Debrecenin. Klubi hungarez…

Latifi lë pas “ferrin” hungarez, tashmë troket në derën e Panuçit

Liridon Latifi e kishte menduar krejt ndryshe kalimin tek Akademia Pushkash. Ish-sulmuesi i Skënderbeut zgjodhi klubin…

Latifi i magjishëm, tripletë në Kupën e Hungarisë

Liridon Latifi ka zhvilluar një ndeshje fantastike, teksa ka qenë autori i një triplete në takimin…

VIDEO | Latifi gjen golin në ndeshjen e kupës, merr fund pritja 3 mujore  

Liridon Latifi është rikthyer të shënojë pas më shumë se tre muajsh pritje. Ish-sulmuesi i Skënderbeut…

VIDEO | Shoku i Latifit shënon supergol, befason portierin nga 60 metra

Liridon Latifi nuk po kalon një moment të mirë në Hungari, teksa prej katër sfidash nuk…

I mbani mend tutat e Kiralit? Tani mund t’i porosisni online

Gabor Kirali shijoi një moment të shkurtër fame në Europianin Francë “2016”. Arsyeja nuk ishin pritjet…

Video | Latifi gati të bëjë kthesën, spektakël në stërvitje dhe rikthim në formacion

Liridon Latifi nuk u përshtat siç duhej në futbollin hungarez. Sezoni i parë te Pushkash Akademi…

Video | Nuk hoqi dot unazën e dasmës, futbollisti humbet vendin e titullarit

Një ngjarje mjaft komike ka ndodhur në futbollin hungarez. Pak minuta para startit të ndeshjes midis…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online