Në pritje të ofertave: Ja formacioni i lojtarëve pa kontratë

Jemi në periudhë merkatosh. Futbollistë, agjentë, drejtorë e presidentë klubesh i janë drejtuar tavolinave të negociatave…

Hila: Goli dedikim për djalin, emocionet më bënë të festoja

Ardit Hila u rikthye në fushën e blerë pas një mungese 5-javore si pasojë e një…

Partizani i plotë para Teutës, Hila dhe Trashi të gatshëm për Gegën

Partizani do të luajë në fundjavë një ndeshje shumë të vështirë, atë përballë Teutës, skuadër që…

Partizani i plotë para derbit, Hila lë pas dëmtimin dhe zbret në fushë

Ardit Hila, mesfushori i Partizanit, ka qëndruar për shumë kohë jashtë fushave për shkak dëmtimi, të…

Dëmtimi i Hilës, Gega jep lajmin e keq

Trajneri  i Partizanit, Skënder Gega, foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” pas përfundimit të…

VIDEO | Ndërhyrja e Hilës? Starova, Muça dhe Mëneri ndajnë mendime të ndryshme

Takimi midis Teutës dhe Partizanit u shoqërua me shumë tension përgjatë 90 minutave. Një zënkë në…

VIDEO | Arbitri humb kontrollin e ndeshjes në Durrës, Hila e Osmani “lajnë hesapet”

Një ndeshje me mjaft ritëm në “Niko Dovana” mes Teutës dhe Partizanit, por në mesin e…

Partizani luan “tenis” ndaj Tomorit

Aventura e Partizanit në Kupat e Europës ishte e shkurtër, pasi shorti vendosi që ta përballte…

Partizani nis lëvizjet, e kryer me mesfushorin e Teutës

Partizani do të udhëtojë nesër për në Maqedoni, për fazën përgatitore në prag të pjesëmarrjes në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online