VIDEO | Arbitri humb kontrollin e ndeshjes në Durrës, Hila e Osmani “lajnë hesapet”

0

Një ndeshje me mjaft ritëm në “Niko Dovana” mes Teutës dhe Partizanit, por në mesin e pjesës së parë gjyqtari i takimit, Klajdi Kola, mund të kishte bërë më mirë. Në një moment kur u ndal loja, Tefik Osmani dhe Ardit Hila patën një moment tensioni, ku nuk mungoi dhe një përplasje mes tyre.

E gjithë kjo ngjarje ndodhi në sytë e kryesorit, i cili nuk ndëshkoi asnjërin prej lojtarëve. Pak minuta më vonë, Hila “mori hak”, nëse mund të thuhet kështu, pasi i bëri një ndërhyrje mjaft të ashpër mbrojtësit të Teutës, me këtë të fundit që mori dhe ndihmën e stafit mjekësor.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.