Browsing Tag

Grupi B

Lufta për mbijetesë, kalendari i fazës së tretë dhe renditja

Përfundimi i ndeshjeve të javës së 18-të ka bërë që të përcaktohet edhe kalendari për fazën e tretë të Kategorisë së Parë. Përfundimisht është mësuar rrugëtimi që do të kenë skuadrat që luftojnë për mbijetesë, në të dyja grupet. Grupi A…

Egnatia befasohet në shtëpi, e ndëshkon Oriku

Egnatia nuk ia ka dalë të ruajë ecurinë e mirë dhe është befasuar në shtëpi nga Oriku. Miqve u mjaftoi një gol i Arbër Dhramit në minutën e 67-të për të siguruar tre pikë shumë të rëndësishme. Klaudio Rexhepi u ndëshkua me dy kartonë të…

Bylisi thyen Pogradecin, kreu një pikë larg

Bylisi mori tre pikë të arta dhe tanimë renditen në vendin e dytë në klasifikim. Ballshiotët ia kanë dalë të mundin me rezultatin minimal 1-0 Pogradecin dhe në fund festa kanë qenë e gjitha e tyre. Në stadiumin “Adush Muçaj” është…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online