Browsing Tag

Gjergji Muzaka

Skënderbeu pa sulm, Shehi në “ankth” për Muzakën

Skënderbeu duhet të fitojë me çdo kusht me Luftëtarin, por problemi është reparti i sulmit për trajnerin Orges Shehi. Në Kamzë kundër Kukësit korçarët nuk kishin në dispozicion sulmuesin Oto Xhon, i cili as në sfidën me Luftëtarin nuk do të…

Muzaka bën me dhimbje koke Shehin, rikthehet Taipi

Skënderbeu luan në transfertë me Laçin të shtunën, një ndeshje mjaft e rëndësishme për korçarët. Trajneri Orges Shehi një ditë më parë nën urdhrat e tij ka pasur edhe mesfushorin Shqipërim Taipi. Ai është rikuperuar plotësisht dhe është…

“I keni nxjerrë ujin e zi”, Halili sqaron çështjen Muzaka

Borxhet e së shkuarës janë një shqetësim për Tiranën dhe një nga çështjet që është zvarritur më së shumti, pasi Komisionit të Disiplinës i është dashur të lëshojë tre herë ultimatum për bardheblutë, është ajo e Gjergji Muzakës. Për herë të…

Shifrat dhe mungesat, Orges Shehin e shqetëson një titullar

Fitorja e fundit e Skënderbeu daton më 11 nëntor, kur korçarët mundën në Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0. Skuadra e Orges Shehit më pas njohu vetëm rezultate negative. Barazim me Tiranën, kurse më pas vetëm humbje. Gjithçka nisi me…

Muzaka: Jemi të uritur, rikthehemi aty ku na takon!

Skërnderbeu e mbylli pjesën e parë të sezonit mes rezultateve negative, por gjithsesi korçarët janë ende në luftë për titullin kampion. Një nga lojtarët kyç të ekipit të Shehit, është padyshim Gjergji Muzaka. Mesfushori ka folur për “RTSH…

Afati i Disiplinës mbaroi, tre pikë më pak për Tiranën?

Gjergji Muzaka e ka fituar gjyqin me Tiranën që në janar të vitit 2017, por ende nuk i ka marrë pagat e prapambetura. Para disa kohësh pati një marrëveshje mes mesfushorit dhe klubit bardheblutë, që pagoi një pjesë të detyrimeve që i…

Skënderbeu me probleme: Muzaka s’ia del, dy në dyshim

Skënderbeu ka një ndeshje të vështirë të hënën kundër Partizanit, ndërkohë që një problem më vete janë mungesat. Sikurse raportohet në RTSH Sport, Gjergji Muzaka nuk do të mund të jetë i gatshëm për përballjen me të kuqtë. Mesfushori u…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online