VIDEO | Finalja nis me gol magjik, Fabian Ruiz i mrekullon të gjithë!

0

Në “Stadio Friuli” të Udines po zhvillohet finalja e madhe e Europianit të 21-vjeçarëve, me Spanjën dhe Gjermaninë që përplasin brirët me njëri-tjetrin.

Sfida ka nisur në mënyrë perfekte për iberikët, ku Fabian Ruiz shpalosi të gjithë klasin e tij me një gol fantastik. Festë për “La Rojan”, të cilët e shohin veten në avantazh pas vetëm shtatë minutash.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.