“Tifozët janë gjithçka, finalja nuk duhet të luhej në Baku”

Finalja e luajtur një natë më parë e Europa League u zhvillua në Baku, kryqyteti i…

Fabregas akuzon Sarrin për nepotizëm: Atë lojtar e ka si djalin e tij

Çesk Fabregas ka lëshuar disa akuza shumë të forta ndaj ish-trajnerit të tij te Çelsi Mauricio…

Fabregas nuk e harron Çelsin, tifoz i bluve edhe në… Spanjë!

Sesk Fabregas u largua nga Çelsi në janar për t’iu bashkuar Monakos në Francë, pas katër…

Fabregas: Hazard i dashuruar mbas Realit, është momenti perfekt për t’u larguar

Eden Hazard do të jetë me siguri një ndër futbollistët për të cilin do të flitet…

Zyrtare | Fabregas i jep fund në Angli, mesfushori prezantohet në Francë

Mesfushori spanjoll, Françesk Fabregas, është larguar përfundimisht nga skuadra e Cccelsit. Futbollist spanjoll është prezantuar ditën…

Çelsi “ngrin” kalimin e Fabregasit, Monako kthen sytë nga ish-mesfushori i Romës

Monako duket se nuk ka ndërmend të ndalet këtë merkato, pasi vetë pozitat që ka në…

Goditja e madhe e Monakos, në Principatë zbarkon mesfushori i Çelsit

Ky sezon ka qenë një makth i vërtetë për Monakon. Dëmtimet e pafundme dhe paraqitjet e…

Milani në sulm për Fabregas, bëhet gati oferta e parë

Çesk Fabreagas është një ndër emrat që është përmendur më së shumti kohët e fundit, kjo…

Sarri flet për Fabregas: Dua që të qëndrojë!

Emri i Çesk Fabregas është një ndër më të lakuarit, për sa i përket merkatos së…

Fabregas i pavendosur, e ardhmja duket një enigmë

Mbrëmjen e kaluar Çelsi shkatërroi 4-0 PAOK-un e Selanikut në “Stamford Bridge”, në një sfidë të…

VIDEO | Detaji interesant në “FIFA 19”, Fabregas fërshëllehet nga tifozët

Çesk Fabregas padyshim dikur ka qenë një idhull për tifozët e tij tek Arsenal. Spanjolli ka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online