Kualjarela “show”, sulmuesi “sakaton” rekordin 53-vjeçar

Fabio Kualjarela po kalon sezonin e tij më të mirë në karrierë. Me dyglëshin e djeshëm,…

VIDEO | Sampdoria rikthehet te fitorja, vendos i zakonshmi Kualjarela

Sampdoria është rikthyer te fitorja pas tre humbjeve rresht, duke mposhtur Kaljarin në shtëpi. Ka qenë…

“Vetëm unë besoja te Kualjarela, ai sapo ka nisur të luajë futboll!”

Fabio Kualjarela po përjeton një rini të dytë. 36-vjeçari i Sampdorias ka shënuar 16 gola në…

Forma fantastike e Kualjarelës, 36-vjeçari merr shpërblimin madhor

Forma e treguar nga Fabio Kualjarela këtë sezon është diçka që ka habitur çdokënd në Itali,…

Rekordi dhe urimi i veçantë, Kualjarela: Dridhem vetëm kur dëgjoj emrin e Batistutës!

Fabio Kualjarela është njeriu i momentit në Serie A. Sulmuesi i Sampdorias shënoi një dygolësh në…

Kualjarela si 20-vjeçar! Shënon gol dhe hyn në histori!

Sapo është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Sampdoria-Udineze dhe vendasit kryesojnë 1-0. Goli është shënuar…

“Plakushi” Kualjarela i pandalshëm, vetëm një ndeshje larg rekordit të Batistutës

Fabio Kauljarela nuk di të ndalet. Sulmuesi 35-vjeçar është paradoksi më i madh i futbollit italian,…

VIDEO | CR7 dhe VAR-i nderojnë Juven, Kualjarela në ndjekje të… Batistutës

Juventusi ka hedhur pas krahëve barazimin me Atalantën dhe është rikthyer te fitorja. Bardhezinjtë e Alegrit…

Ndeshjes rekordesh në Torino, Kualiarela i përgjigjet Ronaldos

Ndeshja mes Juventusit dhe Sampdorias është e veçantë për Kristiano Ronaldon, ashtu si dhe për Fabio…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online