“Van de Bek te Reali? Unë do të nisesha me biçikletë për Madrid”

Doni van de Bek është prioriteti i radhës për Realin e Madridit. 22-vjeçari është treguar një…

Huntelar magjik, Ajaksi “shkundet” me dy ndeshje brenda ditës

Ajaksi i Amsterdamit duket se e ka marrë më seriozisht se ç’duhet fazën pregatitore. Erik Ten…

Ajaksi mbyll negociatat, pasuesi i De Ligt niset për në Amsterdam

Tashmë që kalimi i Matis De Ligt te Juventusi është vetëm çështje orësh, Ajaksi ka ka…

Real nuk ndalet, synon yllin e Ajaksit me “okazion”

Florentino Perez nuk ngopet me yje në Madrid. Presidenti i të bardhëve ka hapur thesin, duke…

“Lajthit” Juventusi, heq dorë nga supertalenti për De Ligt

Matijs De Ligt ka pranuar prej kohësh të vazhdojë karrierën te Juventusi. E vetmja “nyje” që…

Refuzimi dhe ndërhyrja e Bartomeut, De Jong rrëfen prapaskenat

Operacionet e futbollistëve të mëdhenj janë një nga gjërat më të vështira në futboll. Duhet dakordësia…

“De Ligt është mbrojtësi perfekt për Juventusin!”

Matijs De Ligt vazhdon t’i mbajë pezull gjithë tifozët në pritje të vendimit të tij se…

E shiti verën e kaluar, Guardiola ndërron mendje për spanjollin

Mançester Sitiduhet të bëjë më shumë në zbulimin e talenteve të akademisë. Xhejdon Sanço u shit…

Tjetër yll i Ajaksit drejt largimit, destinacioni është Premier League!

Tjetër yll i Ajaksit drejt largimit, destinacioni është Premier League!

Ajaksi arriti marrëveshjen me Barçën, De Ligt zbulon çfarë e pengon!

Matijs De Ligt po përjeton një nga momentet më kyçe të karrierës së tij. 19-vjeçarit i…

“Lëreni të qetë Mesin”, lojtari i Argjentinës mbron kapitenin

Me Ajaksin e këtij viti kanë shkëlqyer shumë yje. Nikolas Taliafiko është një prej udhëheqësve të…

Marota hidhet në veprim, takim me përfaqësuesit e yllit të Ajaksit

Interi është i vetëdijshëm se ardhja e Kontes në krye të stolit nuk mjafton për të…

“Kushton sa gjithë klubi ynë”, Advokat i mrekulluar nga madrileni

Është lojtar, që ke kënaqësinë ta shikosh

Ajaksi refuzon dy oferta të Junajtid, zbulohen detaje mbi De Ligt

Mançester Junajtid ka hasur probleme të theksuara në mbrojtje gjatë këtij sezoni. Mbrojtja është e një…

Ajaksi e nis vrullshëm merkaton, “Harkëtarët” firmosin me dy mbrojtës

Është vetëm çëhtje kohe që De Ligt të largohet nga Ajaksi. Kështu skuadra holandeze ka filluar…

Barça-De Ligt, i pangopuri Raiola tërbon katalanasit!

Matijs De Ligt është kryefjala e merkatos në këtë fundsezoni. Holandezi është në një dilemë se…

“Ajaksi do vazhdojë të prodhojë skuadra të tilla, ja sa kohë na duhet”

Erik Ten Hag ka qenë strategu i këtij Ajaksi, që mrekulloi Evropën dhe botën me magjinë…

Ajaksi parandalon “eksodin”, kontratë e re për yllin e mesfushës

Ajaksi po mundohet të evitojë ikjen e sa më shumë yjeve nga ekipi. “Dalily Mail” raporton…

De Jong: De Ligt është 19 vjeç, por të jep përshtypjen e një pensionisti

Matijs De Ligt është një ndër kapitenët me të rinj të historisë. Djaloshi ka treguar një…

VIDEO | PSV triumf me vuajtje, çfarë lufte për titull në Holandë!

PSV ka arritur të triumfojë me vuajtje ndaj De Grafshap dhe mban ende gjallë shpresat për…

VIDEO | Motivim ekstra për Ajaksin, Odegard dhe një “ish” i japin kreun

Ajaksi i Amsterdamit është rikthyer në krye të tabelës së “Eredivisie” pas muajsh ndjekje ndaj PSV-së.…

E konfirmon agjenti, Barça do yllin e Ajaksit me çdo kusht

Kohët e fundit, mediat spanjolle kanë spekuluar vazhdimisht me një transferim të mundshëm të Andre Onana…

Barcelona do portier, sytë nga Holanda sërish

gjigandët spanjollë janë të gatshëm të blejnë kartonin e tij

De Ligt “kalon” topin te Raiola: Pyesni atë për të ardhmen

Një nga talentet më të mëdhenj të futbollit aktual është pikëisht mbrojtësi i Ajaksit, Matijs De…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online