Browsing Tag

Ederson

Jo vetëm portier i zoti, Ederson dopietë në miqësore

Në fillimet e Tiki-Takas, Pep Guardiola i pati thënë Viktor Valdesit se aksionindo e niste ai. Mbrojtësit e qendrës do hapeshin në krah dhe portieri do të kishte dy pika pasimi për të nisur sulmin. Kjo ide e spanjollit te Barcelona, do të…

VIDEO | Edersoni si mesfushor, çfarë reagimi nga Guardiola!

Siti-Ulvërhempton ka tërhequr vëmendjen edhe pas përfundimit të ndeshjes. Kokusi ka qenë te reagimi i trajnerit Pep Guardiola pas një daljeje të portierit Ederson, i cili në mesfushë tregoi cilësitë e tij me këmbë. Portieri brazilian…

Siti prezanton portierin e ri, ikin edhe 40 milionë euro

Pep Guardiola bleu portierin Klaudio Bravo nga Barcelona për 20 milionë euro vjet, por ka mbetur i zhgënjyer nga kiliani. Tashmë trajneri spanjoll ka prerë çekun e ri, këtë radhë prej 40 milionësh, për të marrë brazilianin Ederson…

Benfika e zyrtarizon, Ederson te Siti për 40 milionë euro

Mançester Siti nuk ka të ndalur dhe po e kompleton me shpejtësi skuadrën, pas largimit të disa lojtarëve ditët e fundit. Pasi bleu mesfushorin portugez Bernardo Silva për rreth 50 milionë euro nga Monako (plus bonuse të ndryshme), klubi…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online