Browsing Tag

Doka

Triumfon Tirana, Muçi dhe Doka përmbysin Besën

Tirana dhe Besa kanë luajtur një ndeshje miqësore sot në kryeqytet dhe në stadiumin “Skënder Halili”, është zhvilluar një ndeshje shumë e bukur. Bardheblutë vinin në këtë sfidë pas një humbje kundër Laçit dhe djemtë e Ardian Memës kërkonin…

Ze Maria bën ndryshime, Doka mbetet jashtë

Tirana luan ndeshjen e parë të sezonit të ri të kampionatit të Kategorisë së Parë. Përballë Iliria, një skuadër që dikur militonte në Kategorinë Superiore. Edhe pse është premierë dhe një kundërshtar jo shumë i fortë, trajneri Ze Maria ka…

Skënderbeu nis sulmin final, ofertë “e majme” për Dokën

Skënderbeu e ka dorëzuar listën e lojtarëve të federuar për ndeshjet në Europë League, por nuk e ka mbyllur merkaton. Klubi korçar pret ende vendimin e Tiranës për Dokën dhe sot ka bërë ofertën e fundit zyrtare: 150.000 euro, të ndara në…

Doka ende në ajër, Tirana nuk lejon largimin

Thashetheme pa fund, që janë ndezur sërish nga fakti që Plaku nuk është përfshirë në listën e Skënderbeut për Europën “Albi Doka është shumë pranë Skënderbeut”. Ky ishte lajmi që burime shumë pranë klubit Tirana bënin me dije dje. Sipas…

Elvi Berisha drejt Spanjës, Doka në Kroaci

Tirana ka javë që pret ofertat e duhura për të shitur disa lojtarë dhe duket se ka mbyllur shitjet e Mervejlit dhe Akuasë, por tashmë rrezikon t’i zbrazet skuadra, sepse po vijnë “lumë” ofertash edhe për lojtarë të tjerë, njofton…

Doka në Kroaci, thuajse e kryer

Albi Doka u ndoq në Tel Aviv nga Hajduku i Splitit dhe duket se drejtuesit e klubit kroat kanë mbetur shumë të kënaqur nga paraqitja e 20-vjeçarit të Tiranës, zbulimi i madh i sezonit të fundit te bardheblutë, së bashku me Mervejlin, edhe…

Doka në radarët e Makabi Tel-Avivit

Edhe Makabi Tel-Avivi në lojë për 20 vjeçarin e Tiranës Albi Doka, i cili nuk kërkohet vetëm nga Hajduku i Splitit. Mediet izraelite bëjnë me dije se lojtari është pëlqyer nga drejtuesit e skuadrës më të madhe në këtë vend, që është edhe…

Hajduku i Splitit, në Izrael për Albi Dokën

Tirana do të përballet sot në mbrëmje, ora 20.00, me Makabin e Tel Avivit në Netanja, në një ndeshje ku trajneri Ze Maria do të hedhë në fushë një skuadër me thuajse të gjithë lojtarët poshtë moshës 23 vjeç. Synimi, natyrisht, është…

Tirana në treg, kërkon 1 milionë euro për xhevahirët e saj

Olsi Avdiaj Zakonisht gurët e çmuar nuk shiten! Por në momente “halli” ata të shpëtojnë. Të tillë për Tiranën janë edhe Mervejl Ndokit, Albi Doka dhe Erion Hoxhallari. Të tre të rinj, shumë premtues dhe me të ardhme të ndritur. Këtë e di…

Të çmendur pas Dokës, vijnë ofertat e para

Albi Doka deklaroi se nuk do ta braktisë Tiranën, për sa kohë kjo dëshiron ta mbajë, por tashmë Tirana ka marrë oferta joshëse dhe mund të detyrohet ta shesë. Sipas Supersportit, mbrojtësi 19-vjeçar ka rënë në sy në muajt e fundit dhe…

Doka: Tironë, unë nuk të braktis kurrë!

Talenti bardheblu Albi Doka mund të quhet pa frikë zbulimi i vitit te Tirana, por pse jo edhe në Superiore. Sezoni i tij nisi në muajin shkurt të këtij viti, pasi trajneri Mirel Josa e hodhi në fushë nga minuta e parë në ndeshjen…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online