Rikthimi i Bregut: Kam vuajtur këto tre muaj, ju tregoj pengun e sezonit

Dejvi Bregu u ndal në janar si pasojë e një dëmtimi dhe qëndroi rreth 3 muaj…

Rroca: Në finale dua Luftëtarin, Bregun e marrim te Kukësi

Eduart Rroca dhe Dejvi Bregu ishin së bashku pjesë e një interviste në emisionin “Gol pas…

Bregu: Rrocën do e lë pa trofe, gabim që nuk erdhi te Skënderbeu

Futbollisti i Skënderbeut, Dejvi Bregu, foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” në përfundim të…

Të rinjtë, Bregu dhe titulli që i mbetet peng: Rrëfehet Orges Shehi

Skënderbeu i tij u mund, por Orges Shehi mendon se Partizani nuk i dominoi dhe gjithçka…

“Fute Bregun se mbaroi ndeshja”, batuta, tërbim dhe… pica

Partizani-Skënderbeu u mbyll me shifrat 2-0, ndërkohë që në këtë përballje pati edhe disa episode për…

Bregu “paralajmëron” Partizanin: Prisni Skënderbeun e vërtetë

Sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu, ka folur për mikrofonin e “rtsh sport”. Futbollisti vlonjat ka analizuar…

Pezullimi i kampionatit, Bregu gëzimi i madh i Skënderbeut

Jo vetëm Kukësi përfiton para ndeshjes me Skënderbeun. Edhe korçarët në sfidën me verilindorët mund të…

E ardhmja jashtë Shqipërisë dhe rikthimi, Bregu sqaron gjithçka

Mungesa e Dejvi Bregut është ndjerë jo pak te Skënderbeu. Sulmuesi vlonjat u dëmtua në një…

Shehi ka një dilemë të madhe, Dejvi Bregu jep sinjalin e parë

Skënderbeu ka një ndeshje të vështirë të premten. Korçarët, pas humbjes së pësuar me Flamurtarin do…

Shqetësojnë Bregu e Demte, Mema e Shehi “zbulojnë” merkaton

Skënderbeu dhe Tirana u përballën dje në një ndeshje miqësore që u mbyll me fitoren e…

Bregu: Nuk kënaqem me Europën, ju tregoj liderët e Skënderbeut

Skënderbeu ka rinisur stërvitjen prej katër ditësh. Kampionët në fuqi duan të lënë pas ecurinë negative…

Bregu rrezikon, Skënderbeu e ka gati planin B

Dejvi Bregu dy ditët e fundit nuk është stërvitur me grupin dhe rrezikon të humbasë ndeshjen…

Alarm te Skënderbeu, Bregu rrezikon Flamurtarin

Probleme për sulmuesin anësor të Skënderbeut. Dejvi Bregu, sipas asaj që raporton klubi korçar, ka pësuar…

Goli me goditje dënimi, Bregu “zbulon” si gjeti vetveten

Dejvi Bregu është nga ata lojtarë që do të luajë. Për këtë arsye u largua nga…

Gjysma e formacionit e blerë, zbuloni sa ka shpenzuar Skënderbeu

Skënderbeu është një nga klubet që gjatë këtyre viteve shpesh është “studiuar” si rast më vete.…

Dejvi Bregu tregon “sekretet” e Skënderbeut

Dejvi Bregu nuk është se u duk shumë në ndeshjen me Flamurtarin, që ishte speciale për…

Bregu në super formë: Jam në klubin e duhur. E ardhmja? Atë e di… Zoti!

Mbas golit në Superkupë dhe penalltisë së fituar me Partizanin, Dejvi Bregu gjeti golat e parë…

Bregu: “Penalltia ishte 100%. Në Korçë, gjithçka perfekte”

Dejvi Bregu e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën e tij te…

Skënderbeu në rrugën e duhur, kjo lëvizje është super

Në Korçë po mendojnë për sezonin e ri futbollistik dhe deri më tani drejtuesit e klubi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online