Bregu “paralajmëron” Partizanin: Prisni Skënderbeun e vërtetë

Sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu, ka folur për mikrofonin e “rtsh sport”. Futbollisti vlonjat ka analizuar humbjen e pësuar ndaj Luftëtarit, pauzën në fundjavë dhe ndeshjen e së mërkurës ndaj Partizanit në kryeqytet.

HUMBJA ME LUFTËTARI –“Ekipi ka prodhuar lojë, por në 90 minuta ndodhën disa episode dhe në fund njëri prej tyre vendosi fatin e takimit”.

PAUZA – “Për mendimin tim mendoj se pauza ishte pozitive. Jemi drejt fundit të kampionatit dhe shumë lojtarë janë lodhur. Mendoj se ky pushim na ka bërë mirë

PARTIZANI – “Në çdo ndeshje futemi për të fituar. Në këtë sfidë mendoj se duhet të tregojmë fytyrën tonë të vërtetë, atë Skënderbe që njerëzit presin të shikojnë”, përfundoi 23-vjeçari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online