Browsing Tag

David Luiz

David Luiz shtyllë në mbrojtje, Çelsi e shpërblen

Çelsi ka rigjetur buzëqeshjen dhe optimizmin falë kualifikimit për në finalen e Europa League dhe tashmë mendon vetëm për derbin e madh ndaj Arsenalit. Ndërkaq, drejtuesit e klubit mendojnë për të ardhmen dhe sot kanë shpërblyer me…

Shpërthen David Luiz: Ky është anti-futboll!

Barazimi 2-2 ndaj Bërnlit në “Stamford Bridge” nuk u prit mirë nga lojtarët e skuadrës së Çelsit. David Luiz ishte ndër më të acaruarit, teksa akuzoi në intervistën në përfundim të takimit se kundërshtari luajti anti-futboll duke kritikuar…

Sarri fiton David Luizin: E dashuroj këtë stil loje!

Maurizio Sarri ka marrë drejtimin Çelsit dhe që në prezantim ka premtuar që skuadra e tij do të bëjë lojtar sulmues. Ka disa lojtar që u pëlqen filozofia e tij dhe një ndër ta është mbrojtësi David Luiz. Braziliani, i cili kishte probleme…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online