Kujtimet “zikaltër” të Kutinjos: Realitet i ri, por Italia më ka mësuar shumë

Filipe Kutinjo është padyshim një ndër futbollistët më të mirë në qarkullim, me brazilianin që aktualisht…

Silva motivon Kutinjon: Te Barcelona e vërshëllejnë, Brazili i rikthen lumturinë

Filipe Kutinjo nuk ka kaluar një sezon të mirë te Barcelona, pavarësisht se katalanasit e mbyllën…

Kutinjo “lan duart” me Barçën, dy gjigantë në garë për të!

Sipas asaj që është raportuar nga spanjollja “Cadena Ser, mesfushori fantazist i Barcelonës, Filipe Kutinjo, ka…

Kutinjo lë Barcelonën, marrëveshja me ekipin e ri është gati!

Filipe Kutinjo është kthyer në çështjen kryesore të ditëve të fundit te Barcelona, me brazilianin që…

Zëvendësuesi i Hazard, Çelsi përgatit rikthimin e madh në Premier Ligë

Largimi i Eden Hazard nga Çelsi është një çështje kohe, pasi belgu pritet që të transferohet…

Largimi i mundshëm nga Barcelona, Kutinjo vendos “pikat mbi i”

Filipe Kutinjo është një ndër emrat më të përfolur në ambientet e Barcelonës. Sipas zërave të…

Kutinjo gjithnjë e më larg Barçës, garë treshe për brazilianin

Filipe Kutinjo la Liverpulin janarit e vitit të shkuar, për t’u bashkuar me Barcelonën, me katalanasit…

Higuain “mbulohet me para” nga Çelsi, tani nis sulmi për pasuesin e Hazard

Është vetëm çështje ditësh para se Gonzalo Higuain të prezantohet  si blerja më e re e…

Transferimet “low cost”, dhjetë blerjet më të goditura në Angli

Merkato e janarit është në prag dhe Premier Liga është një ndër kampionatet ku shpenzohen shumat…

Lajm i keq për Barcelonën, mësohet shkalla e dëmtimit Kutinjos

Dëmtimet janë problemi më i madh i Barcelonës këtë edicion. Pas dëmtimit të Leo Mesit, i…

Kutinjo prezantohet para mijëra tifozëve: Realizova ëndrrën

Sipas traditës, Filipe Kutinjo ka firmosur me presidentin e Barcelonës dhe më pas ka zbritur në…

Kutinjo e nis ters, 20 ditë pa futboll

Filipe Kutinjo është blerja e bujshme e merkatos dimërore, me Barcelonën që ka paguar 120 milionë…

Rinis sulmi, Barcelona gjithçka për Kutinjon që në janar

Filipe Kutinjo mund të bëhet këtë janar një futbollist i Barcelonës dhe Liverpuli duket se po…

Kutinjo, as 125 milionë euro nuk mjaftojnë

Liverpuli e ka seriozisht, Filipe Kutinjo nuk shitet. Braziliani i talentuar ka kohë që kërkohet me…

Liverpuli në Gjermani, Kutinjo në shtëpi

Filipe Kutinjo është lënë jashtë skuadre për ndeshjen e sotme në turin play-off në Champions League,…

Kutinjo bën kërkesë për largim, nis beteja me Liverpulin

Te Liverpuli përgënjeshtrojnë, por tashmë lajmi ka marrë dhenë: Filipe Kutinjo kërkon të shkojë te Barcelona…

Liverpuli shpërfill Barcelonën, Klop: Kutinjo nuk ka çmim

Filipe Kutinjo është i destinuar të mbetet një ëndërr për Barcelonën, edhe pse kjo e fundit…

Barça në tregun e çmendur, pasardhësin e Nejmarit vlejnë 100 milionë e lart

Barcelona është ende duke marrë veten nga tronditja e largimit të Nejmarit, i cili shihej si…

80 milionë për Kutinjon, reagon Klop

Barcelona nis ofensivën e madhe për të marrë Filipe Kutinjon, objektiv i hershëm i klubit blaugrana,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online