80 milionë për Kutinjon, reagon Klop

0

Barcelona nis ofensivën e madhe për të marrë Filipe Kutinjon, objektiv i hershëm i klubit blaugrana, që kërkon urgjentisht një lojtar si braziliani, klas e fantazi, organizim dhe gola.

Nga Anglia vjen lajmi se mbrëmë Barça ka paraqitur ofertë zyrtare: 80 milionë euro!

Ofertë e shkëlqyer, por ka një problem: Kutinjo nuk është në shitje.

Trajneri Jyrgen Klop është pyetur për ofertën e djeshme dhe qetësisht ka thënë: “Filipe nuk është në shitje. Ne nuk jemi klub që shesim yjet. Nuk është vendim i marré sot, kështu ka qenë gjithmonë dhe Barcelona e di mirë“.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online