Browsing Tag

Carrasco

Milani apo Arsenali? Karrasko flet për rikthimin në Europë

Janik Ferreira Karrasko ishte një ndër emrat më të përfolur, sidomos në ditët e fundit të merkatos së janarit. Mesfushori belg u lidh me një transferim të mundshëm tek Arsenali apo Milani. Gjithsesi, në përfundim të afatit kalimtar,…

Milani bën gati “bombën” Karrasko!

Paketa e Piatek kanë kthyer alegrinë te Milani, por merkatoja e janarit nuk ka përfunduar ende për kuqezinjtë. Sky Sport raporton se pas refuzimit të Uotfordit për spanjollin Deulofeu, tashmë kuqezinjtë janë kthyer në sulm për belgun…

Marota me dorë të hekurt, largon Perishiç dhe sfidon Milanin

Interi ka nisur të lëvizë me ritme të shpejta këto ditë të fundit të merkatos. Dyshja Marota-Auzilio po punojnë në të dyja krahët, teksa synojnë të jenë aktivë si në hyrje si në dalje të lojtarëve. Ivan Perishiç është një ndër më të…