Browsing Tag

Blendi Shkembi

Shkëmbi: I zhgënjyer nga loja, Bushiç meriton notë pozitive

Teuta dhe Flamurtari u ndanë në paqe në sfidën e luajtur në Durrës në stadiumin “Niko Dovana”, teksa çdo gjë u mbyll me shifrat 1-1. Pas ndeshjes, trajneri i Teutës, Blendi Shkëmbi ka folur për “Supersport” në emisionin “Gol pas goli”.…

Shkëmbi me sytë nga merkato, disa emra për Teutën

Largimi i Amadu Latif, ka mbushur arkën e Teutës, që përfitoi 150 mijë euro nga shitja e kartonit të lojtarit. Tani durrsakëve i duhet të gjejnë zëvendësuesin e ganezit. Për “Supersport”, trajneri i Teutës Bledi Shkëmbi hodhi dritë mbi…