Browsing Tag

Arsen Venger

Rikthimi në Premier Ligë? Venger flet hapur!

Arsen Venger ka më shumë se një vit i papunë dhe kjo verë pritet të tregojë më shumë rreth të ardhmes së tij. Pas 35 vitesh gjithsej, ndër to 22 në Londër, Venger nuk është lodhur dhe dëshiron akoma të vihet në drejtim të një skuadre.…

Rikthim në Japoni? E ardhmja e Venger një mister

Arsen Venger përtej moshës 69-vjeçare e ka përsëritur shpesh se nuk do të tërhiqet nga futbolli. Trajneri francez prej një viti është i papunë pas fundit të aventurës prej gati dy dekadash me Arsenalin. “Goal.com” pretendon se francezi…

Venger në pritje të ofertave: Nuk e kam mbyllur karrierën

Sezoni i kaluar ishte i fundit për Arsen Venger me Arsenalin, ekip të cilin e ka drejtuar për 22 vite rresht. 68-vjeçari francez nuk mund të rrijë larg futbollit dhe në një prononcim për “L’Est Republicain”, ka folur për të ardhmen e tij…