Pa eksperiencë, vendime absurde dhe penallti skandaloze: kush është arbitri që i dha karton të kuq Mesit

Ndeshja për vendet 2-1 në Copa America, mes Argjentinës e Kilit, por ishte skandaloze për mënyrën…

Historike, një slloven vendos drejtësinë në finalen e Champions-it

Damir Skomina ka qenë një nga arbitrat më të mirë në vitet e fundit dhe gjyqtari…

VIDEO: E rrallë! Në elitën portugeze ndërpritet ndeshja, arsyeja qesharake

Në kampionatin portugez të futbollit (Liga NOS), takimi mes Çavez dhe Nacional është ndërprerë për tre…

Mahnitet nga tifozët e Bokës, arbitri bën gjestin e bukur

Boka Zhuniors nuk hasi probleme për të mposhtur bolivianët e Vilstermanit me rezultatin 4-0. Mitiku “La…

Batuta e Lipit: Çfarë shansi për arbitrin, jepe një penallti kundër Juves dhe kënaqi të gjithë!

Marçelo Lipi është njëri prej trajnerëve më të mëdhenj në Itali dhe jo vetëm, pasi ka…

Barça e nis ters me Lionin, arbitri polak është i “mallkuar”

UEFA bëri të ditur para pak orësh emrin e arbitrin  e takimit midis Barcelonës dhe Lionit.…

VIDEO | “Deja Vu” në Vlorë, rikthehen makthet me arbitra

Ndeshja e sotme përballë Kukësit ka shkaktuar jo pak trazira në kampin e Flamurtarit, të cilët…

VIDEO | Përsëritet incidenti, tjetër anësor goditet nga tifozët

Ajo çfarë po ndodh në Superiore me arbitrat në këto dy javë kampionati po shkakton shumë…

Arbitri e bën lëmsh, ndeshja e Serie C do të riluhet

Ka ndodhur edhe në Botërorin “Gjermani 2006”, në një përballje mes Kroacisë dhe Australisë. Arbitri Graham…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online