Ruiz paralajmëron Joshuan: Do dobësohem 10 kile për duelin e radhës

Andy Ruiz shokoi të gjithë botën mbrëmjen e 1 qershorit teksa mposhti kampionin e botës Anthony…

Wilder: Së shpejti ndeshem me Ortiz, kam një këshillë për Joshuan

Deontay Wilder ka dhënë një intervistë për “ESPN”, ku ka folur për planet e së ardhmes…

Ruiz mesazh Joshuas, ka një kusht për ndeshjen e kthimit

Andy Ruiz do të ndeshet sërish me boksierin me famë botërore, Anthony Joshua. Palët për momentin…

Holyfield: Presion i tmerrshëm mbi Joshuan, Ruiz fiton sërish

Legjenda e boksit të peshave të rënda, Evander Holyfield, ka folur për situatën e divizionit ku…

Ruiz: E di planin e Joshuas, duelin tjetër do jem më agresiv

Mbajtësi i katër brezave kampion bote në peshat e rënda, Andy Ruiz, ka folur për mediet…

Befason Fury: E admiroj Joshua-n, nga 0 preku majat

Boksieri i njohur anglez Tyson Fury nuk gëzon një raport të mirë me bashkëkombësin e tij…

Fury: Joshua ka marrë fund, mua nuk më rreh kurrë

Tyson Fury ishte ndër të parët që mbështeti boksierin Anthony Joshua pas humbjes befasuese të këtij…

Boksierët më të paguar në planet, Canelo lë në vend të dytë Joshua-n

Largimi i Floyd Mayweather nga bota e boksit ka ulur shumë numrin e parave që investohen…

Fury: Joshua u dorëzua, po humbi sërish të largohet nga boksi

Boksieri i njohur anglez ka komentuar humbjen e rivalit të tij Anthony Joshua ndaj boksierit amerikano-meksikan…

Legjenda Lennox Lewis këshillon Joshua-n: Ja ç’duhet të ndryshojë

Legjenda e boksit britanik, Lennox Lewis, foli për herë të parë në lidhje me humbjen befasuese…

Joshua: Jeta më ka vënë përpara disfatave më të rënda, rikthehem më i fortë

Anthony Joshua humbi duelin e parë në karrierë si boksier profesionist. Meksikani Andy Ruiz befasoi botën…

VIDEO | Historike, Andy Ruiz turpëron Anthony Joshua-n

New York, 1 qeshor 2019… Andy Ruiz, një boksier meksikano-amerikan i njohur vetëm nga fansat më…

VIDEO | Joshua dhe Ruiz gati për përballjen në ring, ja detajet e duelit

Anthony Joshua dhe Andy Ruiz u vunë përballë njeri-tjetrit për herë të fundit para përballjes së…

Joshua: Nuk e kuptoj ç’po bën Wilder, refuzoi 100 milionë dollarë

Mbajtësi i katër brezave kampion bote, Anthony Joshua, është rikthyer të flasë për negociatat që po…

Joshua dhe Fury shtyhen për në 2020-ën, Wilder dhe Ortiz pranë akordit

Deontay Wilder mposhti këtë të shtunë me nokaut që në raundin e parë bashkëkombësin e tij…

Zyrtarizohet dueli, Joshua mëson kundërshtarin e radhës

Është zyrtarizuar ditën e sotme kundërshtari i Anthony Joshua-s për duelin e 1 qershorit në New…

Ortiz refuzon duelin me Joshua-n, Ruiz në “pole-position”

Debutimi i Anthony Joshua-s në SHBA pritej të ndodhte më datë 1 qershor në “Madison Square…

Miller del pozitiv në dy teste dopingu, karriera dhe 6 milionë $ në humnerë

Boksierit amerikan Jarell Miller iu dha një mundësi e shkëlqyer për t’u përballur në ring me…

Anulohet dueli i Joshua-s, kundërshtari del pozitiv në testin anti-doping

Dueli midis mbajtësit të katër brezave kampion Anthony Joshua dhe amerikanit Jarell Miller është anuluar. Shkak…

Çmenduri e Wilder, refuzon 100 milionë dollarë dhe shmang duelin me Joshua

Deontay Wilder ka refuzuar një ofertë marramendëse prej 100 milionë dollarësh. Boksieri amerikan do të mbajë…

VIDEO | Konfrontim fizik dhe ofendime, ndizet dueli Joshua-Miller

Anthony Joshua u takua për herë të parë me kundërshtarin e tij të ardhshëm Jarell Miller.…

ZYRTARE | Anthony Joshua “zbarkon” në SHBA, njihuni me kundërshtarin

Boksieri më i mirë i momentit Anthony Joshua do të rikthehet në ring më datë 1…

Arrihet akordi, Wilder dhe Fury përballen sërish në maj

Përballja epike 1 dhjetorit më midis Tyson Fury dhe Deontay Wilder nuk nxori asnjë fitues, pasi…

Çeku 30 milionë dollarësh çon Joshua-n në SHBA, njihuni me kundërshtarin

Boksieri më i mirë i momentit Anthony Joshua do të zhvillojë për herë të parë në…

Legjenda Lennox Lewis akuzon Joshua-n: Mendon vetëm për para, jo tituj

Boksieri legjendar britanik Lennox Lewis ka hedhur akuza të forta ndaj bashkëkombësin e tij Anthony Joshua.…

Legjenda Lennox Lewis akuzon Joshuan: Ai po i shmanget dueleve të mëdha

Legjenda e boksit britanik Lennox Lewis ka dhënë një deklaratë që ka shkaktuar shumë bujë në…

VIDEO | Joshua e bën të qartë: Ja kundërshtari im i radhës

Anthony Joshua ka zbuluar planet e tij për duelin e datës 13 prill, ku boksieri anglez…

Provokon promotori i Joshua-s: Lë punën nëse Wilder duron 12 raunde

  Promotori i boksierit anglez Anthony Joshua, Eddie Hearn, ka vazhduar serinë e provokimeve ndaj boksierit…

Wilder apo Fury? Promotori i Joshua zgjedh kundërshtarin e radhës

Stadiumi “Wembley” do të presë një duel fantastik boksi më datë 13 prill. Anthony Joshua mbajtësi…

Joshua thyen heshtjen: Kush e merr seriozisht këtë budalla

Anthony Joshua-s i është dashur të durojë ngacmimet e pafundme që kanë ardhur nga Deontay Wilder…

Xhoshua ruan titujt, Povetkin reziston vetëm shtatë raunde

Ka përfunduar pa surpriza dueli i boksit të peshave super të tënda midis Antoni Xhoshuas dhe…

Hajdutët nuk e kanë frikë Xhoshuan, i vjedhin makinën 300.000 euroshe

Fati rezervoi një surprizë të hidhur për boksierin me famë botërore, Antoni Xhoshua. Kampioni i peshave…

Rikthehet Fjuri: Mund lehtësisht Pianetën dhe sfidon Uajlldër në ShBA

Tajson Fjuri mundi me lehtësi Françesko Pianeta në duelin e tij të dytë që pas rikthimit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online