Në Angli vetëm Junajtid, Solskjaer bëri çmos të më mbante

PSG pavarësisht largimit të Rabiot ka arritur të bëjë një afrim tjetër të madh me kosto…

ZYRTARE | Kontrata e jetës, Ander Herrera kap “jackpot”-in në Francë

Është zyrtare. Ander Herrera është lojtari më i ri i PSG. Mesfushori spanjoll do të jetë…

Të enjten zyrtarizimi, PSG “rrëmben” yllin e Junajtid

Mançester Junajtid i është dashur të heqë dorë nga një yll si Ander Herrera, i cili…

Junajtid zyrtarizon divorcin, mesfushori mbulohet me ar në Paris!

Po përflitej prej kohësh dhe tashmë duket se nuk ka më asnjë lloj dyshimi. Ander Herrera…

Goditje e rëndë për Solskjaer, spanjolli largohet me parametra zero

Ander Herrera do të largohet në fund të sezonit nga Mançester Junajtid pas 5 sezoneve të…

“Vuloset” largimi, PSG merr falas lojtarin e Junajtid

Ander Herrera nuk do të jetë më pjesë e Junajtid për sezonin tjetër. Media shtetërore angleze…

PSG hakmerret për eliminimin, akord me mesfushorin e Junajtid

PSG ka arritur të gjejë zëvendësuesin e Adrien Rabiot. Kampionët e Francës kanë arritur akordin me…

Herrera dhe Junajtid drejt “divorcit”, Franca destinacioni i ri

Ander Herrera është në vitin e fundit të kontratës së tij te Mançester Junajtid. Mesfushori bask…

Herrera: Mund të mposhtim çdo ekip, sa ndryshe me Solskjaer!

Ander Herrera është sërish pjesë fikse e formacionit të Mançester Junajtid. Emërimi i Ole Gunar Solskajer…

Murinjo, Pogba dhe Herrera surprizojnë tajlandezët e mbijetuar

Futbolli të dhuron emocione të papërshkrueshme, ndonjëherë një gol i shënuar, herë tjetër një veprim teknik…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online