Pushimet, analiza e sezonit dhe Kualjarela: Ançeloti i prek të gjitha

Karlo Ançeloti u shpreh i kënaqur nga loja që Napoli tregoi në fund të transfertës ndaj…

Ançeloti: Nuk pati kontakt midis Meret e Kristianos, përse nuk përdoret VAR-i?

Kartoni i kuq i portierit Meret ndryshoi rrënjësisht rrjedhën e ndeshjes midis Napolit dhe Juventusit. Trajner…

Ançeloti: Napoli një familje, më kujton Milanin e dikurshëm!

Mbrëmjen e së dielës, do të luhet kryendeshja e javës së 26-të në Serie A, ku…

VIDEO / Ançeloti zbulon prapaskenat e shkarkimit: Gjithçka nisi nga Bejl

Karlo Ançeloti u rikthye të flasë për përvojën e tij 2-vjeçare te Real Madrid. Në një…

Ançeloti: Liverpulin e kemi mundur njëherë, pse mos të ndodhë sërish

Napoli luan “finalen” e parë të sezonit në “Anfield” përballë vendasve të Liverpul. Një humbje, me…

Insinje: Mançini si Ançeloti, ja pse tek Italia nuk jam ai i Napolit!

Kombëtarja e Italisë do të zhvillojë dy sfida këtë muaj, ku fillimisht mbrëmjen e së shtunës…

Ançeloti i frikësohet PSG-së: Ata janë të paparashikueshëm

Karlo Ançeloti ka ende dilema për formacionin që do të përdorë në takimin e sotëm, ku…

Ançeloti: PSG mund ta fitojë Championsin, Nejmar-Mbape si Mesi-Ronaldo

Napoli do të luajë mbrëmjen e së martës një sfidë vendimtare për fatet e saj në…

Napoli fitoi 5-1, Ançeloti: Empoli luajti më mirë

Napoli u rikthye te fitorja në Serie A, duke mundur Empolin me rezultatin e thellë 5…

Ançeloti:  Mos e bëni dramatike, kundërshtarët profesionistë në harxhim kohe e simulime

Napoli i Karlo Ançelotit dominoi ashtu siç edhe pritej ndeshjen ndaj vendasve të Crvena Zvezda. Traversa…

Ançeloti: Milanin e pres me ankth, Milik apo Sheva?…

Karlo Ançeloti u rikthye me fitore në Serie A  pas 9 vitesh “migrim” në Angli, Francë,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online