Browsing Tag

Ahmataj\

Ahmataj: Barazimi ishte maksimumi që mund të merrnim

Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, foli pas ndeshjes me Tiranën për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, ku tha se për mënyrën si erdhi sfida, barazimi ishte maksimumi që mund të merrte skuadra e tij. Mes të tjerash, kreu i pankinës…

Ahmataj: Përgëzoj Memën, Tirana na bllokoi sulmin

Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka folur për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” në përfundim të takimit të parë të gjysmëfinales së Shqipërisë. NDESHJA –“Duhet të rikthehemi shumë në kohë që të gjejmë një gjysmëfinale që…

Fili synon rikthimin te goli, Ahmataj merr masa për dëmtimet

Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, është i bindur se përmirësimi i pozitës në renditje nuk do të ndikojë ulë impenjimin e lojtarëve të tij për pjesën e mbetur të sezonit. Në daljen për shtyp që i paraprin transfertës së nesërme ndaj…

Ahmataj: Ja çelësi i suksesit! E vërtetuam që nuk ka aleancë

Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka folur për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”. Tekniku elbasanas ka vlerësuar lojën e skuadrës së tij, por për Ahmatajn situata e Luftëtarit është ende shumë e vështirë dhe djemtë e tij duhet…

Ahmataj: Kur erdha te Luftëtari, Kupa nuk ishte në horizont

Julian Ahmataj i gëzohet kualifikimit në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. Trajneri i bluzinjve përgëzoi skuadrën e tij në deklaratën e dhënë në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport. KUALIFIKIMI - “Padiskutim që jam i kënaqur nga…

Ahmataj: Po luftove merr rezultate, besojmë te mbijetesa

Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj ka folur për “RTSH Sport” para ndeshjes së nesërme kundër Flamurtarit, një sfidë shumë e vështirë për skuadrën e tij. Megjithatë, trajneri u shpreh optimist për një rezultat pozitiv, si dhe për…

Luftëtari mendon për Laçin, “përforcime” për Ahmatajn

Luftëtari do të përballet në transfertë me ekipin e Laçit, një sfidë shumë e rëndësishme për bluzinjtë. Skuadra e Ahmatajt është përforcuar me një afrim dhe me disa rikthime nga dëmtimet dhe pezullimet. Dimitris Kotsonis është zyrtarisht…

Julian Ahmataj merr drejtimin e Korabit

Administratori i Korabit, Femi Mëziu, e kishte paralajmëruar ditët e fundit se Korabi është gati të nisë përgatitjet për sezonin e ri dhe sot ka gjetur trajnerin e ri, që do të jetë Julian Ahmataj. Ish-futbollisti i njohur, i cili vitet…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online