Sponsori tregohet bujar, celularë të veshur me ar për Liverpulin

0

Fitorja në finalen e Champions-it nuk ka kënaqur vetëm lojtarët dhe tifozët e Liverpulit. Kompanitë e shumta që sponsorizojnë klubin e kuq nuk u kursyen me mesazhe urimi për këtë sukses historik të djemve të Jyrgen Klop.

Megjithatë, pati edhe nga ata sponsor që nuk u mjaftuan vetëm me një mesazh të thjeshtë. Kompania “iDesign Gold” që merret me modifikimin e celularëve “apple”, u ka dhuruar çdo lojtari të Liverpulit një celular “Iphone XS Max” të veshur me pllaka ari 24 karat.

Secili prej celularëve ka të gdhendur në të emrin e futbollistit dhe numrin e fanellës, natyrisht nuk është harruar “arkitekti” i këtij suksesi, trajneri Jyrgen Klop.

Telefonat e modifikuar nga kompania “iDesign Gold” janë shumë të përhapur në komunitetin e futbollistëve. Për të porositur një celular të modifikuar nga kjo kompania do ju duhen të paktën 20 mijë dollarë.

View this post on Instagram

Delivery to @dele ??????

A post shared by IDESIGN GOLD (@idesigngold) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.