Spekullimet mbi të ardhmen, “shpërthen” Nejmar

0

Nejmar na e tregon çdo ditë e më tepër se nuk dëshiron të qëndrojë në Paris. Braziliani kërkon me çdo kusht kthimin në Barcelonë. PSG po ja ben të vështirë rrugën për në “Camp Nou” brazilianit, me Barçën që nuk lëshon fill, pas mllefit që ka grumbulluar prej vitesh.

Lufta e ashpër mes dy klubeve po e shtyp akoma e më shumë Nejmar, që po i humbet të gjitha zgjidhjet dhe e vetmja gjë i ka mbetur është të lutet te Zoti. Braziliani në një postim 24-orësh në “Instagram” ka hedhur një sinjal të koduar drejt ekipit aktual të tij.

Ai ka pstuar një video ku shfaqet një foto e tij me bluzën e Barçës dhe ngjitur është babai i tij. Anash fotos në të djathtë është një shënim ku shkruhet: “Asnjë armë shfarosëse nuk do të ketë sukses dhe ti do të dënosh çdo gjuhë ngrihet ndaj drejtësisë tënde. Kjo është trashëgimia e shërbëtorëve të Perëndisë dhe shpëtimi im do të vijë”, shënohet në mbishkrimin e fotos.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online