Ronaldo u akuzua për përdhunim, tani ka zhvillime interesante

0

Disa muaj më parë në media dhe jo vetëm, bëri bujë lajmi se Kristiano Ronaldo ishte akuzuar për përdhunim nga Katerin Majorga, e cila kishte denoncuar yllin portugez.

Bëhej fjalë për një natë në Las Vegas në vitin 2009. Madje u tha se Ronaldo e kishte paguar Majorgan plot 325 mijë euro, që ajo të qëndronte në heshtje dhe të mos tregonte asgjë për atë natë.

Gjithsesi, kur kanë kaluar disa kohë, Katerin Majorga ka vendosur të tërheqë denoncimin, duke e mbyllur çështjen. Diçka të tillë e kanë rapotuar mediat në Spanjë, me arsyet që ende nuk janë bërë të qarta. Sidoqoftë, Ronaldo duhet të jetë i qetë tani, pasi çështja “Majorga” është mbyllur një herë e përgjithmonë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.