Rinovim nga Whatsapp, surpriza e bukur në Serie A

0

Një rinovim origjinal, që pritet të bëhet zyrtar pas nënshkrimit të kontratës. Është thjeshtë çështje kohe, pasi mesfushori Luka Cigarini ka pranuar ofertën e presidentit të Kaljarit, Tomaso Guilini.

Ky i fundit i ka befasuar të gjithë, pasi ka postuar bisedën me lojtarin në faqen e tij zyrtare në “Twitter”. Marrëveshja është mbyllur nga “WhatsApp” dhe në fund presidenti shkruan: “Nesër ju pres të nënshkruani”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.