PSG në avantazh, një gjerman ndëshkon Interin

PSG dhe Inter kanë mbyllur 45 minutat e para në miqësoren mes tyre. Kampionët e Francës udhëheqin 1-0 me golin e shënuar katër minuta përpara fundit nga Tilo Kehrer.

Qendërmbrojtësi gjerman kërceu bukur me kokë pas një krosimi të Sarabias nga goditja e dënimit dhe mposhti Samir Handanoviç.

Pjesa e parë ishte e balancuar me PSG-në që mbajti pak më shumë topin në qarkullim. Ndeshja e parë si titullar për Nikolo Barelën, i cili debutoi në miqësoren e para ca ditëve kundër Juventusit.

PSG 1-0 Inter Milan – Thilo Kehrer 41′ from r/soccer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online