“Humbje që dhemb. Për ne si miqësore, për Atletikon finale!”

0

Pavarësisht se vetëm një miqësore humbja e Real Madrid përballë Atletikos së Diego Simeones me rezultatin e thellë 7-3 ka sjellë zhgënjim të madh.

Miqësoret nuk kanë vlerë, por një derbi nuk mund ta humbasësh kurrë me të tilla shifra. Sergio Ramos nuk e fsheh mërzinë, pranon fajin e ekipit dhe nuk rri dot pa “thumbuar” kundërshtarët e të njëjtin qytet.

Humbje të tilla të dhembin, Ne e morëm ndeshjen si një miqësore dhe gabuam, ndërsa për ata dukej si një finale”, thekson kapiteni i Real Madrid.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online