Përforcohen Korabi dhe Apolonia, firmosin tre beratas

0

Klubet e kategorisë së parë po bëhen gati sezonin e  ri. Ditën e sotme klubi i Korabit ka zyrtarizuar dy përforcime për sezonin e ardhshëm. Bëhet fjalë për dy futbollistët beratas Ervis Çaço dhe Ariel Dobra, të cilët janë kanë kontrata me kohëzgjatje 2-vjeçare me klubin dibran.

Një tjetër futbollist beratas që është prezantuar në një klub të ri është Gelando Sharavolli. Mesfushori 24-vjeçar i është bashkuar Apolonisë së Fierit, duke mbyllur kështu bashkëpunimin me klubin e Tomorit pas gjashtë vitesh.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.