Browsing Tag

Caco

Përforcohen Korabi dhe Apolonia, firmosin tre beratas

Klubet e kategorisë së parë po bëhen gati sezonin e  ri. Ditën e sotme klubi i Korabit ka zyrtarizuar dy përforcime për sezonin e ardhshëm. Bëhet fjalë për dy futbollistët beratas Ervis Çaço dhe Ariel Dobra, të cilët janë kanë kontrata me…

Besa pazar në Berat, kërkon të rrëmbejë kapitenin

Tomori mund të humbasë kapitenin e vet Ervis Çaço këtë janar, çka do ishte një goditje e rëndë, sepse është aktualisht një nga futbollistët më të mirë dhe me më shumë eksperiencë tek skuadra beratase. Gjithçka lidhet me financat, sepse…

Kapiteni beratas Çaço premton: Jemi për top3!

Aktualisht është futbollisti me më shumë eksperiencë në skuadrën beratase, por në të njëjtën kohë mbrojtësi i djathtë i kësaj skuadre, i cili do të jetë në të njëjtën kohë edhe krahu i djathtë i teknikut Gersi Arbri në kampionatin e…