Browsing Tag

fier

Përforcohen Korabi dhe Apolonia, firmosin tre beratas

Klubet e kategorisë së parë po bëhen gati sezonin e  ri. Ditën e sotme klubi i Korabit ka zyrtarizuar dy përforcime për sezonin e ardhshëm. Bëhet fjalë për dy futbollistët beratas Ervis Çaço dhe Ariel Dobra, të cilët janë kanë kontrata me…

Vjen zyrtarizimi, Miliç trajneri i ri i Apolonisë

Klubi i Apolonisë ka zyrtarizuar emërimin e trajnerit serb Rade Miliç në krye të bankinës së skuadrës fierake. Tekniku 33-vjeçar ndodhej prej disa javësh në Fier, ku punoi me ekipin në kuadër të një prove. Fitorja në Kupë ndaj Kukësit me…