Oferta nga FSHF, në shitje biletat për ndeshjet me Skocinë dhe Uellsin

0

Shqipëria bëhet gati për ndeshjet me Skocinë dhe Uellsin, ndërkohë që tanimë kanë dalë në shitje biletat për këto dy takime që zhvillohen më 17 dhe 20 nëntor. FSHF ka menduar të ofrojë edhe çmime promocionale për këto ndeshje.

NJOFTIMI – Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë sportdashësit se ka filluar edhe shitja e biletave fizike, krahas atyre online për dy ndeshjet e radhës së kombëtares sonë. Më 17 nëntor në ndeshjen e vlefshme për UEFA Nations League ora 20:45 Shqipëri-Skoci në stadiumin “Loro Borici” Shkodër dhe në datën 20 nëntor ora 20:00, ku do të luhet përballja miqësore me Uellsin në stadiumin e Elbasanit. Më poshtë do të njiheni me posterat shpjegues për pikat fizike dhe fushatën promocionale që FSHF ka përgatitur.

[Best_Wordpress_Gallery id=”176″ gal_title=”Biletat e kombetares”]

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.