Oferta nga Franca për talentin e Juventusit

Marseja nuk i ndahet Serisë A dhe mbas blerjes së Kevin Strotman, klubi francez kërkon shërbimet e Moize Kin. Talenti i Juventusit pëlqehet shumë nga trajneri Rudi Garsia.

Marseja po pret merkaton e janarit për të trokitur në dyert e klubit torinez siç citon “Le10Sport”. 18-vjeçari shihet si një nga lojtarët e rinj më premtues dhe vështirë që Juventus do të heqë dorë nga shërbimet e tij, por Marseja kërkon përforcimin e repartit ofensiv dhe do të provojë të gjejë akordin me bardhezinjtë dhe lojtarin.

Ai ka karakteristikat e duhura për sulmuesin që kërkon Garsia dhe ardhja e tij në Francë do të shtonte energjinë e sulmit të Marsejës.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online